Montážní dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gi Group Czech Republic, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - montážní dělník.

" Jednoduchá práce na montážní lince, základní kontrola kvality, základní údržba strojů, dodržování norem kvality " Předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou, schopnost pracovat v týmu i jednotlivě, zručnost,samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu - nepřetržitý provoz nebo 3-směnnný " Práce vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií, i pro absolventy, bez předchozí zkušenosti ve výrobě (zaučíme) " Nabízíme samostatnou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu, 5 týdnů dovolené, stravenky, nadstandartní příplatky za přesčasy, odpolední a noční směny, navýšení mzdy po zkušební době až o 3 000Kč, čtvrtletní docházkový bonus 3 000Kč, agenturní příplatek 1 000Kč " V případě zaměstnání cizince, podmínka porozumění instrukce práce v českém jazyce Pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců. Kontaktní osoba: Loučková Miriam, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Vyškov, Vyškov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 180 - 20 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gi Group Czech Republic, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gi Group Czech Republic, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému