Elektrikář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ELROZ DEVELOPMENT a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři a opraváři elektrických vedení - elektrikář/ka.

Místo výkonu práce: Havní 778, Šenov V případě zájmu volejte na tel.: kontaktp. Janíček nebo pište na e-mail: kontakt Požadujeme: - vyučení v oboru - způsobilost dle vyhlášky č. 50/78 Sb. - ŘP sk. B vítány - spolehlivost - samostatnost Popis práce: Rozvod elektroinstalací v bytových domech a nebytových prostorách. Nástup možný ihned.

Lokalita pracoviště

Hlavní 778, 739 34 Šenov u Ostravy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromontér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Montéři a opraváři elektrických vedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELROZ DEVELOPMENT a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELROZ DEVELOPMENT a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému