Strojník energetického zařízení - topič kotlů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mondi Štětí a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv) - strojník energetického zařízení - topič kotlů.

Požadujeme: *SŠ,příp. SOU vzdělání - technického směru *předchozí praxi v průmyslovém provozu min. 1 rok *technické myšlení, flexibilitu, samostatnost, týmová práce *aktivní přístup práci *ochotu učit se a pracovat v nepřetržitém provozu Náplň práce: *obsluha energetických kotlů včetně příslušenství *provádění pravidelných pochůzek, kontrol a zajištění provozu svěřeného zařízení *sledování údajů na měřících zařízení a jejich vyhodnocování *zapisování zjištěných závad do SAP, vedení provozních deníků kotlů *účast na opravách a provozních a vnitřních revizích, provádění zkoušek zařízení *najíždění a odstavování kotlů včetně příslušných zařízení atd. Nabízíme: *práci v dynamické a úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí *možnost pro další osobní a profesní růst *propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů *místo pracoviště – Štětí

Společnost

Mondi Štětí a.s.

Lokalita pracoviště

Litoměřická 272, 411 08 Štětí (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Topič v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mondi Štětí a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mondi Štětí a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému