Obsluha prodejního stánku na vánočních trzích + barmani s praxí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROCYON MANUFACTURE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - obsluha prodejního stánku na vánočních trzích + barmani s praxí.

Místo výkonu práce: nám. Svobody, Brno. Brigáda na vánočních trzích na dobu určitou, obsluha prodejního stánku + barmani s praxí. Zkušenosti s prodejem na stánku výhodou. Zájemci nechť zašlou e-mail - do hlavičky emailu uvést Vánoční trhy Brno.

Společnost

PROCYON MANUFACTURE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Brno, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROCYON MANUFACTURE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROCYON MANUFACTURE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému