Operátor/ka callcentra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Popularpress s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - operátor/ka callcentra.

Místo výkonu práce: Kostelní 100/22, Moravská Ostrava Životopis zašlete na e-mail: kontakt Přijímací pohovory se uskuteční od 22.8.2016 Požadujeme: - min. SŠ vzdělání, - komunikativnost, - příjemné vystupování, - umění jednat s lidmi. - Výhodou jsou zkušenosti na obdobné pozici. - Výhodou znalost polského nebo maďarského jazyka, nikoliv podmínkou. Nabízíme práci v profesionálním týmu. Pracovní doba od 8:00 do 15:00 hod. Uvedená mzda je v čistém. Nástup možný ihned.

Společnost

Popularpress s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kostelní 100, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Popularpress s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Popularpress s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému