Pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diecézní charita Litoměřice hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - pracovník v sociálních službách.

Místo výkonu práce: Diecézní charita Litoměřice Domov sv. Máří Magdalény Náměstí Jiřího č.p. 29 407 56 Jiřetín pod Jedlovou požadavky: - splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon práce - výhodou jsou: řidičský průkaz "B", zkušenost s výkonem profese pracovník v sociálních službách, kurz Pracovníka v sociálních službách (popř. absolvování kurzu do 18 měsíců) - trestní bezúhonnost, loajalita, spolehlivost, pečlivost nabízené výhody: - 5 týdnů dovolené, stravenky, možnost dojednání zvýšení kvalifikace kontakt: - v případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: kontakt nebo poštou na adresu: DCH Ltm, Miroslava Rojová, Kosmonautů 2022, 412 01 Litoměřice. - v případě dalších informací zavolejte na tel: kontakt

Společnost

Diecézní charita Litoměřice

Lokalita pracoviště

Náměstí Jiřího 29, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diecézní charita Litoměřice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diecézní charita Litoměřice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému