Mezinárodní svářečský inženýr IWE (provoz Uničov)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNEX a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojírenští technici - mezinárodní svářečský inženýr iwe (provoz uničov).

Náplň práce - odborný dozor nad svářecím pracovištěm a procesy svařování v průběhu výroby - koordinace svářečských činností a vykonávání svářečského dozoru - dodržování a kontrola dodržování technologických postupů a BOZP při svařování - spolupodílení se na výběru svářečů - kontrola platnosti oprávnění Co po vás požadujeme - VŠ strojírenského / technického směru - osvědčení EWE nebo IWE - orientace ve výrobkových kódech EN 1090-1/2 a DIN 18800-7 s praxí v oboru min. 2 roky - znalost norem EN ISO 3834-2, EN ISO 15614-1, EN 1011-2, EN 287-1, EN 1418, EN ISO 5817 - zkušenosti s prostředím MS Office 2007 - znalost procesů svařování metodami 135, 136, 121 a 141 - řidičský průkaz - sk. B - znalost anglického / německého jazyka výhodou Co vám můžeme nabídnout - stabilní a perspektivní zaměstnání - kariérní růst - dotované stravování v areálu společnosti - výkonové bonusy - další benefity V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: kontakt/cs/volne-pozice/unicov/mezinarodni-svarecsky-inzenyr-iwe-1

Společnost

UNEX a.s.

Lokalita pracoviště

Uničov 1032, 783 91 Uničov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní strojírenští technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNEX a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNEX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému