Pracovníci v rukodělné dílně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENVERO, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - pracovníci v rukodělné dílně.

Místo pracoviště: Čestlice, V Oblouku 114, 251 01 Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Požadavky na uchazeče/ky: o Schopnost vykonávat jednoduchou rukodělnou činnost nebo úklid prostor po zaučení pod dohledem pracovního asistenta o Osoba se zdravotním postižením I. - III. stupeň invalidity, stálý pobyt Středočeský kraj, základní manuální dovednosti (prac. místo je hrazeno z prostředků Evropského sociálního fondu) o Věk nad 18 let o Vyučení v manuálním oboru výhodou, není podmínkou Náplň práce: o manuální tvorba drobných předmětů, práce s textiliemi a tiskem, úklidové práce Nabízíme: o Práce v malém přátelském kolektivu pod vedením pracovního asistenta o 4 hodinové pracovní směny, možnost individuální dohody pracovního rozvrhu o Podpora při osvojování pracovních návyků a rukodělných dovedností o Pěkné pracovní prostředí v designérské dílně, bezbariérový přístup o 3950 Kč hrubá mzda při 0,4 úvazku na dohodu o pracovní činnosti o Podpora při nalezení navazujícího zaměstnání Zaměstnanecké výhody: - možnost přizpůsobení pracovní doby i pracovních podmínek - bezbariérové pracoviště

Společnost

ENVERO, z.s.

Lokalita pracoviště

V Oblouku 114, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 3 950 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENVERO, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENVERO, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému