Pracovník/ce ostrahy - Karviná

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Z + M Partner, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovník/ce ostrahy - karviná.

Místo výkonu práce: Karviná Kontakt: kontakt Pro našeho významného partnera obsazujeme pozici "Strážný", na hlavní pracovní poměr. Pracovní pozice je vymezena pro osoby se zdravotním znevýhodněním či postižením, resp. pro osoby se statutem OZZ/OZP. Popis práce: - činnosti spojené s kontrolou objektů a osob - zamezení vstupu neoprávněným osobám - obsluha technických bezpečnostních systémů - provádění obchůzek budov a vedení evidence - práce v kolektivu Požadavky: - věk: min. 18 let - čistý rejstřík trestů!!! - certifikát pro danou pozici (kurz) – velkou výhodou - spolehlivost, zodpovědnost - schopnost jednání s lidmi - praxe výhodou, nikoli podmínkou - schopnost pracovat v noci - schopnost absolvovat delší pochůzky Podmínky: - stabilní zaměstnání, dynamické pracovní prostředí - možnost profesního růstu - mzda: od 65,- Kč/hod. - nepřetržitý provoz - směny: 12 hod. - práce na hlavní pracovní poměr - nástup: ihned nebo dohodou

Společnost

Z + M Partner, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Majakovského 2217, 734 01 Karviná 4, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 65 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Z + M Partner, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Z + M Partner, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému