Noční recepční

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost D.A.M.O., spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - noční recepční.

Místo výkonu: Úvoz 155/15, 11800 Praha Kontakt: Pospíšil Lukáš, e-mail: kontakt Butikový hotel Questenberk, v historickém centru Prahy, hledá příjemného kolegu na recepci. Kdo jsme: - hotel zaměřující se na výjimečný servis poskytovaný hostům - hotel a restaurace s dech beroucím výhledem na město Náplň práce: - práce nočního auditora (kontrola správnosti cen rezervací, požadavků hostů, uzávěrek dne) - standardní práce recepčního ( komunikace s hostem ) Požadujeme: - pokročilou znalost angličtiny - příjemné vystupování - spolehlivost - loajalitu - flexibilitu - výborné komunikační schopnosti Zaměstnanecké výhody: - příjemné pracovní prostředí - nadstandardní platové ohodnocení - zaměstnanecké benefity - firemní kantýnu Nástup možný ihned, praxe není podmínkou. Budeme se těšit na Vaší odpověď a případnou spolupráci.

Společnost

D.A.M.O., spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Úvoz 155, 118 00 Praha 011 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.11.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti D.A.M.O., spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost D.A.M.O., spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému