Strojníci kolového bagru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Červenka Bohumil - BČ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů - strojníci kolového bagru.

Požadujeme: řidičský průkaz sk C (T) Nabízíme: v případě osvědčení pracovníka bude smlouva prodloužena Místo výkonu práce: U Luk 666, 277 11 Neratovice Kontakt: p. Blecha, telefonicky 7:00-16:00, životopisy zasílejte e-mailem, osobní schůzka na adrese místa výkonu práce

Společnost

Červenka Bohumil - BČ, s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Luk 666, 277 11 Neratovice (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Červenka Bohumil - BČ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Červenka Bohumil - BČ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému