Horizontkář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SE-MI Technology, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - horizontkář/ka.

ZMK Místo výkonu práce: Matuškova 10, Slezská Ostrava, 710 00 V případě zájmu se dostavte osobně nebo posílejte své strukturované životopisy na email. Nástup: ihned. PP na dobu určitou. Požadavky: Vyučení v oboru, praxe v oboru min. 5 let, znalost čtení technické dokumentace, flexibilita, komunikativnost, samostatnost. Základní znalost cizího jazyku - AJ, JN nebo JR, PL. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, zajištěné ubytování.

Lokalita pracoviště

Matuškova 1929, 710 00 Ostrava 10 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

18.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SE-MI Technology, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SE-MI Technology, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému