Sociální pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Korýtko, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti sociální práce - sociální pracovník/ce.

Místo výkou práce: Petruškova 2936/6, 700 30 Ostrava Kontakt: tel. kontaktút, čt od 10 - 14 hod, životopisy a motivační dopisy zasílejte emailem na kontakt, osobně ne. Na výběrové řízení budou pozvání uchazeči, kteří byli zařazeni do 2. kola výběrového řízeni. Nástup: ihned Požadavky: Úplné vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce, znalost platné legislativní úpravy, prokazatelný zájem o odbornou sociální práci v pobytové sociální službě pro seniory, kvalifikace v oblasti sociální terapie výhodou, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz "B" výhodou. Informace: Pracovní místo bude obsazeno na základě výběrového řízení. Jedná se odbornou sociální práci s uživateli služby: podpora uživatelů služby při řešení nepříznivé sociální situace, dále sociálně terapeutické činnosti, metodické vedení klíčových pracovníků a pracovníků v přímé péči. Praxe v oboru vítána. Zaměstnanecké výhody: Výhody čerpání FKSP (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce, oběd v ceně 19,- Kč…)

Společnost

Domov Korýtko, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Petruškova 2936, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 920 - 20 970 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Korýtko, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Korýtko, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému