Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Akamai Technologies s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci.

§ 92 Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Karla Engliše č.p. 3201/6 Kontaktní osoba: Otřísal Gabriel, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Zájemci s doporučenkou nechť pošlou SMS, budou obratem kontaktováni, aby byl domlven termín schůzky Požadavky: - nejméně bakalářské vzdělání, ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího. Jedná se o zaměstnání na dobu tří měsíců

Společnost

Akamai Technologies s.r.o.

Lokalita pracoviště

Karla Engliše 3201, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Akamai Technologies s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Akamai Technologies s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému