Technolog

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DYNAFLEX CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - technolog.

Společnost DYNAFLEX CZ, ve Stráži pod Ralskem přijme Technologa Úspěšný kandidát bude zodpovědný za plánování technologie, za její implementaci a neustálé zlepšování. Pracovní náplň: Vytváří technické zadání pro stroje a nástroje. Určuje optimální výrobní strojní zařízení, nástroje, vybavení a nářadí. Definuje metodu výroby pro produkty. Podílí se na neustálém rozvoji technologických procesů a výrobků. Podílí se na vývoji a zavádění nových technologií a výrobků. Provádí školení dělníků a seřizovačů. Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání technického směru prokazatelná praxe v průmyslu (5 let) znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (každodenní komunikace a reporting) komunikační a prezentační dovednosti Odpovědnosti: - Odpovědnost za přidělené projekty pro zákazníky (zahájení projektu, začátek výroby a neustálé zlepšování) - Koordinace a implementace nových postupů - Rozvoj technologií a dohlížení nad dodržováním požadavků - Podíl na kontinuálním zlepšování (snižování výrobních nákladů, zvyšování produktivity práce, optimalizace výrobních časů...) - Spolupráce při poskytování technické podpory a vyřizování reklamací. Eliminace prostojů a nadbytečných úkonů Další požadavky: - Středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru - Komunikativní znalost anglického jazyka - Řidičský průkaz skupiny B - Předchozí praxe ve výrobě plastů (extruze nebo vstřikování) výhodou - Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců - Znalost systému kvality ISO TS 16949 výhodou - Znalost MS Office Místo výkonu práce: Na Vršku 434, Stráž pod Ralskem

Společnost

DYNAFLEX CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Vršku 434, 471 27 Stráž pod Ralskem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DYNAFLEX CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DYNAFLEX CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému