Senior vývojový pracovník/vědecký asistent

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PSI (Photon Systems Instruments), spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici a laboranti v biologických a příbuzných oborech (kromě zdravotnických) - senior vývojový pracovník/vědecký asistent.

- znalosti a praktické zkušenosti s PAM měřením chlorofylové fluorescence zobrazovacími a nezobrazovacími technikami; - znalosti a praktické zkušenosti s neinvazivními zobrazovacími metodami pro rostlinnou fenotypizaci; - bohaté zkušenosti s prezentací vědeckých výsledků na mezinárodní úrovni; - praktické zkušenosti z oboru velkoobjemové rostlinné fenotypizace; - schopnost zvládnout samostatně nové techniky a přístroje a optimalizovat metodické postupy; - dobré analytické myšlení; - dobré organizační schopnosti; - schopnost pracovat na řešených projektech zodpovědně a nezávisle; - schopnost podílet se na vývoji a validaci nových metod, přístrojů a technik ; - dlouholetá znalost základní laboratorní praxe nezbytná; - vynikající znalost anglického jazyka slovem i písmem (certifikát není vyžadován); - zkušenost s analýzou velkoobjemových souborů dat; Místo výkonu práce: Senior vývojový pracovník/vědecký asistent

Společnost

PSI (Photon Systems Instruments), spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Drásov 470, 664 24 Drásov (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Postgraduální
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PSI (Photon Systems Instruments), spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PSI (Photon Systems Instruments), spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému