Uklízeč/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VKUS - BUSTAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - uklízeč/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava Nabízíme více zkrácených HPP: HPP zkrácený na 17,5 hod. - 2 zaměstnanci, mzda od 4340 Kč HPP zkrácený na 30 hod. - 1 zaměstnanec, mzda 7440 Kč HPP zkrácený na 37,5 hod. - 1 zaměstnanec, mzda 9300 Kč - Úklid běžných kancelářských prostor a příslušenství - Zkrácený úvazek - Odměny dle vykonané práce Požadujeme: - Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost - Čistý trestní rejstřík Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: kontakt nebo se hlaste na tel.č. kontaktPO - PÁ od 7 - 15 hod. Benefity: Příspěvek na lázně a rehabilitace, příspěvek na rekreační pobyty dětí.

Společnost

VKUS - BUSTAN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 66 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VKUS - BUSTAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VKUS - BUSTAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému