Úklidový pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vladimír Šotek hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - úklidový pracovník/ce.

Místo výkonu práce: Lidická 27, Ostrava - Vítkovice kontakt: Tel. kontakt E-mail: kontakt Osobně: v dopoledních hodinách na adrese Lidická 27, Ostrava - Vítkovice Hledáme šikovného úklidového pracovníka/ici na úklid v Ostravě (úklid Svinovských mostů). Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, s tříměsíční zkušební dobou. Pracovní doba - 8h denně - 6:00 - 14:00. Plat - od 10.000,- / měsíc. Nástup - IHNED. Očekáváme - vážný zájem o práci, zodpovědný a aktivní přístup k práci, manuální zručnost, samostatnost, výhodou praxe s obsluhou čistících strojů a teleskopickou tyčí, smysl pro čistotu a pořádek

Společnost

Vladimír Šotek

Lokalita pracoviště

Lidická 811, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vladimír Šotek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vladimír Šotek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému