Provozní pracovníci v chráněné dílně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENVERO, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - provozní pracovníci v chráněné dílně.

Místo pracoviště: Čestlice, V Oblouku 114, 251 01 Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Požadavky na uchazeče/ku: o Minimálně střední vzdělání, výhodou praktická znalost řemeslných technik a postupů, může být i formou kutilství o Osoba se zdravotním postižením I. - III. stupeň invalidity nebo osoba starší 55 let, která dosud nedosáhla starobního důchodu, stálý pobyt Středočeský kraj , (prac. místo je hrazeno z prostředků Evropského sociálního fondu) o Dobré komunikační schopnosti, zkušenost s vedením menšího týmu, zájem o profesní růst o Řidičský průkaz skupiny B vítán - aktivní řidič Nabízíme: o Práce v malém kolektivu (4 osoby ve skupině) o Pěkné pracovní prostředí v designérské dílně, bezbariérový přístup o Možnost dalšího vzdělávání nebo rekvalifikace o Možný finanční postup a přechod na stálý pracovní poměr o Místo výkonu práce: Čestlice, ulice v Oblouku (výborná dopravní dostupnost MHD) Náplň práce: o Zajišťování provozu chráněné dílny - objednávání materiálu, příprava materiálu pro zpracování dalšími pracovníky v dílně, práce s tiskařskými technikami, vedení zásob o Ve spolupráci s pracovním asistentem zaškolování a vedení dalších pracovníků dílny o Účastní se porad týmu o Podílí se na vývoji výrobního programu dílny Zaměstnanecké výhody: - možnost přizpůsobení pracovní doby a pracovních podmínek - bezbariérové pracoviště

Společnost

ENVERO, z.s.

Lokalita pracoviště

V Oblouku 114, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 7 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENVERO, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENVERO, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému