Zubní lékaři bez specializace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pekárek spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři bez specializace - zubní lékaři bez specializace.

Místo výkonu práce: hl.m. Praha Kontaktní osoba: Šípová Tereza, e-mail: kontakt DOMY ZUBNÍ PÉČE přjmou do svého týmu zubního lékaře Nabízíme: o práce na plný či částečný úvazek o pracovní prostředí dentální kliniky s moderním vybavením o zajímavé pracovní ohodnocení s bonusovým systémem o kontinuální profesní rozvoj o klientela zajištěna V případě Vašeho zájmu prosím zasílejte své profesní životopisy na adresu kontakt

Společnost

Pekárek spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zubní lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Zubní lékaři bez specializace

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

25.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pekárek spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pekárek spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému