Vedoucí výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GSZ Tooling s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - vedoucí výroby.

Do naší zámečnické výroby, zabývající se strojní zámečnictvím, obráběním a výrobou jednoúčelových strojů hledáme pracovníka na pozici Vedoucí výroby. Náplň práce: - Řízení a plánování výroby, zabezpečení plnění plánu výroby, dohled a zabezpečení plynulosti výroby dohled nad vytížením podřízených zaměstnanců. (25 zaměstnanců) - dohled nad kvalitou výroby - dohled a zabezpečování řešení závad strojního zařízení a vybavení - zadávání nových výrobních procesů a nových technologii, dodržování BOZP a PO - řešení nesrovnalostí ve výrobě - vedení podřízených zaměstnanců - aktivní spolupodílení na průběžné zlepšování výroby, kvality - řídit a kontrolovat práci podřízených zaměstnanců a hodnotit jejich výkonnost a pracovní výsledky. - Podílení se na nových projektech firmy - Komunikace s dodavateli Nabízíme: - stabilní zaměstnání - stravenky - velmi dobré platové ohodnocení - nástup ihned. Požadujeme: - minimální SŠ vzdělání v technickém směru - minimálně 3 let praxe ve výrobě na obdobné pozici - zkušenost vedení lidí - NJ nebo Aj na komunikativní úrovni podmínkou - znalost čtení technické dokumentace a organizační schopnosti - samostatnost a zodpovědnost Místo výkonu práce Mimoň, Potoční 143. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Společnost

GSZ Tooling s.r.o.

Lokalita pracoviště

Potoční 143, 471 24 Mimoň, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GSZ Tooling s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GSZ Tooling s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému