montér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MORAVIA PROPAG, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři kovových konstrukcí - montér.

Náplň práce: * montáž a instalace reklamy a zařízení u zákazníků, demontáž a oprava těchto zařízení (např. markýzy, zahrádky, vývěsní štíty, světelné reklamy, stínící technika, vybavení do restaurací, fast foodů..) *servis regálových systémů (včetně osvětlení) na prodejních místech * zaměření prostor pro zhotovení našich výrobků * řešení vzniklých situací na místě montáže * předávky hotové práce vč. dokumentace (dodací listy) * převážně Praha a Středočeský kraj Požadujeme * zodpovědný přístup, spolehlivost, flexibilitu, manuální zručnost * výhodou: praxe s manuálními řemeslnými pracemi (např. montáže, údržba, servis, stavební práce)

Lokalita pracoviště

Pražská 128, 252 44 Psáry, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montér v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montéři kovových konstrukcí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 500 - 23 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MORAVIA PROPAG, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MORAVIA PROPAG, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému