Obchodní zástupce do stavebnin na prodejnu Praha 4 - Hrnčíře

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IZOMAT Praha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce do stavebnin na prodejnu praha 4 - hrnčíře.

Místo práce: K Labeškám 1005, Praha 4 Kontakt na e-mail: kontakt nebo tel.: kontakt- pí. Lucie Bejčková. Požadujeme: - orientaci na výkon, vysoké pracovní nasazení a chuť zvítězit - schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy - praxi v oboru stavebních materiálů a izolací, znalost regionu - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - práci na HPP, mobilní telefon, služební automobil, zajímavé finanč. ohodnocení, stravenky v hodnotě 100,- - nástup ihned nebo dohodou

Společnost

IZOMAT Praha s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Labeškám 1005, 149 00 Praha 415 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IZOMAT Praha s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IZOMAT Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému