Pilař - obsluha kmenové pásové pily

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Milan Křupala hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - pilař - obsluha kmenové pásové pily.

Pilař - obsluha kmenové pásové pily v dřevozpracujícím provozu. Nutná praxe v pořezu na pásové pile. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Výhody: Bezprostřední blízkost vlakového nádraží Vizovice. Pracovní doba: ranní směna 6:00-14:30, odpolední směna pouze v případě provozní potřeby.

Společnost

Milan Křupala

Lokalita pracoviště

Slušovská 2, 763 12 Vizovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Milan Křupala výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Milan Křupala o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému