vedoucí procesního zlepšování

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gates Hydraulics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojní inženýři - vedoucí procesního zlepšování.

Náplň práce: . Vede, koordinuje a motivuje zaměstnance oddělení procesního zlepšování (celkem 3 pracovníci) . Identifikuje možnosti ke kontinuálnímu zlepšování ve výrobních i nevýrobních oblastech . Vede, hodnotí a rozvíjí projekty vedoucí ke zlepšení a úsporám nejen v oblasti výrobních procesů . Využívá nástroje štíhlé výroby a metodologii 6 Sigmy k definování, měření a zlepšení procesů . Zodpovídá za dosažení cílů svých projektů, pravidelně reportuje výsledky činnosti ve své oblasti . Identifikuje klíčové procesy a klíčové požadavky zákazníka . Vyhodnocuje a ověřuje potenciální úspory nákladů u každého projektu . Řídí výběr nových projektů, stanovuje jejich priority, koordinuje integraci projektů a procesů . Definuje náplň, harmonogramy a plány projektů, sestavuje tým pro potřeby jednotlivých projektů . Školí a koučuje zaměstnance v oblasti nástrojů 6 Sigmy a jiných nástrojů štíhlé výroby . Dohlíží na zavádění vhodných nápravných opatření . Identifikuje překážky v projektech a procesech, poskytuje zpětnou vazbu o stavu projektů . Sleduje, do jaké míry jsou naplněny cíle a hmatatelné úspory jednotlivých projektů . Sdílí osvědčené postupy se sesterskými závody a korporací Požadujeme: . VŠ vzdělání technického zaměření . Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici . Certifikace Six Sigma – Black Belt nebo Green Belt výhodou . Nadstandardní komunikační a prezentační dovedností . Schopnost vést a motivovat podřízené bez formální autority a nadchnout je pro metodiku 6 Sigmy . Prokazatelné zkušenosti s vedením 6 Sigma projektů ve výrobní firmě . Prokazatelně vygenerované úspory v souvislosti s aplikací projektů štíhlé výroby a 6 Sigmy . Znalost norem ISO 9000, ISO 14001 . Znalost ostatních principů štíhlé výroby např. – 5S, Lean, MUDA, SMED, TPM . Nadstandardní znalost práce na PC, zejména MS Excel a Project . Plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B2+) . Systematické a analytické myšlení, samostatnost, flexibilita, preciznost . ŘP sk. B Nabízíme: . Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti orientované na Lean Manufacturing . Moderní technologické vybavení . Možnost profesního rozvoje a seberealizace . Příjemné a bezpečné pracovní prostředí . Zajímavé finanční ohodnocení . Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců . Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru . Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem Místo výkonu práce: Karviná Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu kontakt Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle kontakt. kontakt

Lokalita pracoviště

Dětmarovická 409, 733 01 Karviná 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní strojní inženýři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • excel

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gates Hydraulics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gates Hydraulics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému