Telefonní operátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PASTILLE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - telefonní operátor/ka.

Pracoviště: Tovární č.p. 1197/42a, Olomouc. Požadavky: nutná je praxe uchazeče na podobné pozici min. 0,5 roku. Popis prac. pozice: telefonní operátor/ka telefonicky komunikuje se zákazníky společnosti, představuje společnost a produkty, cílem je domluvení osobního setkání s obchodníkem společnosti. Zam. výhody: stravenky, firemní telefon + neomezené volání, dovolená navíc, prémie. První kontakt je možný POUZE telefonicky - domluvit si osobní schůzku.

Společnost

PASTILLE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 1197, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 219 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PASTILLE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PASTILLE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému