Software Developer (senior/junior)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Microton, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací - software developer (senior/junior).

Hledáme zanícené programátory se znalostí vývoje na platformě Java, C#/.NET nebo se zkušenostmi při vývoji webových a mobilních aplikací. Nabízíme zajímavou práci na inovativní podnikové aplikaci pro významného zahraničního klienta, která je na pomezí internetového vyhledávače a sociální sítě. Aplikace využívá řadu postupů z oblasti strojového učení a zpracování přirozeného jazyka a při jejím vývoji spolupracujeme s předním evropským pracovištěm pro výzkum umělé inteligence. Při práci u nás budete mít možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti v těchto oborech: Java, Spring, AngularJS 2, PostgreSQL, MongoDB Elastic Search, Spark, Scala AWS, Google Cloud Platform, Docker strojové učení zpracování přirozeného jazyka Kromě toho vás také čeká: práce v menším ale velmi kompetentním týmu volná pracovní doba při plném proplácení případných přesčasů možnost práce z domu až 2 dny v týdnu moderní zázemí v areálu zlínské fakulty informatiky Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy informatiky na VŠ. Pokud se budete chtít o tuto pozici ucházet, nemusíte sepisovat žádné obsažné CV, stačí nám poslat mailem pár řádek o tom, kdo jste a co umíte. U nás dokážeme rozpoznat talent i bez papírových formalit a rozpačitých pohovorů. Nebojte se ozvat, nic neriskujete.

Společnost

Microton, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Nad Stráněmi 4511, 760 05 Zlín 5 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 32 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Microton, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Microton, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému