Programátoři počítačových aplikací specialisté

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DENDAX INTERNATIONAL LLC, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátoři počítačových aplikací specialisté.

Místo výkonu: DENDAX, Jemnická 1138/1, 140 00 Praha 4-Michle Kontakt: Všechna CV zasílejte na kontakt Petr Jandal nebo na DENDAX s.r.o. Jemnická 1138/1, 140 00 Praha 4 PHP developer - programátor DENDAX, je jednou největších společností poskytujících vrácení daní ze zahraničí. Vznikly jsme v Praze roku 1999. Do našeho týmu hledáme PHP programátora. Budeš pracovat na: - zdokonalování interního CRM, přidávat různé vychytávky abychom efektivněji mohli pracovat a nedělali věci komplikovaně, - budeš se starat také o náš web aby se líbil našim zákazníkům a oblíbili si naše služby, - a ovšem se buděš starat také o naše databáse. Je třeba: - aby jsi měl zkušenosti s PHP frameworky Nette a Zend framework, - neuškodí znalost front-end technologie, typu JavaScript, HTML5, a CSS3, - znalost objetového PHP programování, - uměl pracovat výborně se SQL/NoSQL databásemi a jejich dotazy, - měl znalost verzovacího systému (Git,SVN atd.), - pokud budeš umět s jQuery, MySQL anebo Linuxem tak to bude tvojí výhodou Jsme mezinárodní firma: - takže budeš denně mluvit anglicky a hodně se zlepšíš - mluvíme také dalšímy 8 jazyky Nabízíme: - práci na atraktivním místě v přátelském kolektivu - s pružnou pracovní dobou - při řešení projektů budeš moct uplatnit svou kreativitu a někdy se zapot

Společnost

DENDAX INTERNATIONAL LLC, organizační složka

Lokalita pracoviště

Jemnická 1138, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DENDAX INTERNATIONAL LLC, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DENDAX INTERNATIONAL LLC, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému