Systémoví inženýři kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gates Hydraulics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - systémoví inženýři kvality.

Náplň práce: . implementace, zajišťování a zlepšování požadavků norem ISO 9001 a ISO TS 16949 . implementace statistických metod do výrobních procesů - SPC, MSA . příprava a údržba kontrolních plánů výrobků . řešení zákaznických reklamací . vedení týmů při řešení problémů za účelem identifikace kořenové příčiny neshod a stanovení nápravných a preventivních opatření . spolupráce v týmech na nových projektech APQP (z hlediska požadavků norem QMS) . vyhodnocování nálezů zákaznických auditů, koordinace řešení opatření a jejich uzavření v termínu . vyhodnocování efektivnosti procesů a jejich zlepšování . administrace a účast na procesu interních auditů, kontrola implementace nápravných opatření . analýza interních/externích vad a koordinace zavádění nápravných opatření . spolupráce při procesu schvalování nového výrobku (ISIR, PPAP) . spolupráce na zavádění nových projektů . spolupráce na provádění auditů dodavatelů . spolupráce s techniky kvality při řešení denních úkolů Požadujeme: . VŠ ekonomického nebo technického zaměření . znalost a orientace v ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 19001, ISO 10012, ISO 2859 . zkušenosti QMS - nástroji jakosti a zlepšování . znalost 8D, Pareto, Ishikawa, Flow chart, pFMEA, Control Plan, PPAP, MSA, Lean Manufacturing . dobrá komunikativní znalost AJ, min. úroveň B1 dle CEFR . organizační a řídící schopnosti, proaktivní, motivující a pozitivní přístup . znalost lean metod . přesnost a pečlivost . odolnost vůči stresu, rozhodnost, flexibilitu Nabízíme: . moderní, příjemné, čisté a bezpečné pracovní prostředí . motivující mzdové ohodnocení . pružnou pracovní dobu . dny dovolené navíc za odpracovanou dobu . interní jazykové kurzy v rámci pracovní doby . možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu Místo výkonu práce: Karviná Nástup možný dle vzájemné dohody V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu kontakt Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle kontakt. kontakt

Lokalita pracoviště

Dětmarovická 409, 733 01 Karviná 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gates Hydraulics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gates Hydraulics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému