marketing a PR manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Prušák Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - marketing a pr manager.

Místo výkou práce: Rudná č.p. 3114/114, Ostrava V případě zájmu kontaktujte firmu na email nebo telefonicky. Mezinárodní společnost, působící ve velice atraktivní sféře maloobchodu, přijme zkušenějšího samostatného marketéra se zkušenostmi v oblasti marketingu & PR. Vaší pracovní náplní bude marketingová podpora atraktivního nákupního centra. Jedná se o samostatnou pozici bez přímých podřízených. Zkušenosti s marketingovou komunikací a PR ze strany klienta či agentury jsou nutné po dob u minimálně 4 let, stejně tak jako znalost anglického jazyka je velkou výhodou alespoň na úrovni komunikativní+. Profesionální vystupování je základním předpokladem pro tuto pracovní pozici. Náplň práce: - Marketingová koordinace a exekuce činností pro atraktivní komerční retailové objekty- obchodní centra (zodpovědnost za strategii, rozpočet) - Řízení marketingových strategií a projektů - Komunikace s externími agenturami (markom, digital,..) - Organizace eventů, příprava newsletterů - Aktivní práce se sociálními sítěmi - Příprava marketingových plánů, strategií, optimalizací a ročních rozpočtů a smluv - Správa webových stránek, prezentace, drobná administrativa - Reporting Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání, ideálně z oblasti marketingu nebo ekonomie - Min. 4 roky praxe na marketingové pozici - Schopnost oslovit široké spektrum lidí vhodnými marketingovými komunikačními kanály - Velmi dobrá znalost MS Office - Zkušenosti s CopyWritingem výhodou, není podmínkou - Znalost AJ - alespoň na komunikativní úrovni (jsme zahraniční společnost) - Velmi dobrá komunikace s lidmi, umění přesvědčit, týmový hráč, kreativita, strategické myšlení, analytické a organizační schopnosti - Ochota pracovat v dynamickém prostředí, flexibilita a samostatnost - Orientace na výsledek - Aktivní přístup - Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) Nabízíme: - Kreativní a rozmanitou práci v prostředí úspěšné společnosti - Stabilní příjemný kolektiv - Možnost profesního a odborného růstu - Zaškolení pod vedením služebně starších kolegů - Motivující platové ohodnocení, automobil - Pracovní benefity Pracovní doba: na plný pracovní úvazek, nástup ihned

Společnost

Prušák Group s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rudná 3114, 700 30 Ostrava 30 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

19.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Prušák Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Prušák Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému