procesní inženýři-technologové

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gates Hydraulics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači - procesní inženýři-technologové.

Náplň práce: . Zavádění nové výroby, nových výrobních postupů a realizace vzorkování . Zpracovávání technologických postupů a související výrobní dokumentace . Navrhování uspořádání pracovního místa . Optimalizace výrobních procesů s cílem minimalizace výrobních nákladů . Spolupráce s oddělením údržby na tvorbě předpisů TPM . Spolupráce při tvorbě nákladových kalkulací a při tvorbě rozpočtů . Kontrola dodržování technologické kázně a kvality vyráběných dílů . Řešení preventivních a nápravných opatření k zamezení výroby zmetků a výskytu zákaznických reklamací . Řešení a odstraňování problémů při běžné výrobě . Spolupráce při výběru a hodnocení dodavatelů nástrojů, zařízení a služeb pro potřeby výroby . Spolupráce při zaškolování pracovníků výroby Požadujeme: . VŠ vzdělání technického zaměření . Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici . Praktické zkušenosti se zaváděním výrobních technologií ve strojírenské výrobě . Znalost principů štíhlé výroby – 5S, Lean 6 SIGMA, MUDA, SMED . Základní praxe v konstrukci (AutoCad, popř. jiný SW - Pro/Engineer apod.) . Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem . Samostatnost, flexibilita, preciznost, rozhodnost, ochota nést zodpovědnost . Odolnost vůči stresu, systémovost, analytické myšlení . Uživatelská znalost práce na PC . ŘP sk. B Nabízíme: . Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti orientované na Lean Manufacturing . Moderní technologické vybavení . Možnost profesního rozvoje a seberealizace . Příjemné a bezpečné pracovní prostředí . Zajímavé finanční ohodnocení . Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců . Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru . Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem Místo výkonu práce: Karviná Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu kontakt Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle kontakt. kontakt

Lokalita pracoviště

Dětmarovická 409, 733 01 Karviná 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 33 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • grafické programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gates Hydraulics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gates Hydraulics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému