Vedoucí učitel/ka do mateřské školy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Stanislava Mariašová, MBA hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy - vedoucí učitel/ka do mateřské školy.

Náplň práce: řídí pracovníky a koordinuje jejich práci, zodpovídá za řízení MŠ, schvaluje dokumenty a materiály, které tvoří výstupy ze školy, odpovídá za BOZP, PO, výchova a vzdělávání zaměřené na získávání vědomostí, dovedností a hygienických a sociálních návyků dětí v rámci školního vzdělávacího programu. Podpora rozvoje osobnosti dítěte předškolního věku, zdravého citového, rozumového a tělesného rozvoje, osvojení pravidel chování a životních hodnot. Vykonávání prací a úkolů souvisejících s přímou padagogickou činností, včetně dohledu nad dětmi, vedení evidence o pedagogické činnosti, hodnocení účinnosti vzdělávacích programů, spolupráce se školskými a zdravotnickými zařízeními. Tvorba vzdělávacího programu třídy mateřské školy. Navrhování a aplikace vzdělávacích a výchovných metod včetně individuální práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Tvorba a koordinace školního vzdělávacího programu mateřské školy nebo tvorba vzdělávacích programů pro děti se specilními vzdělávacími potřebami a individuálních vzdělávacích plánů. Nabízíme: umístění dítěte Místo výkonu práce: Zborovského 298/2, 276 01 MĚLNÍK Kontakt: p .Štastný, pouze e-mailem

Společnost

Stanislava Mariašová, MBA

Lokalita pracoviště

Zborovské nám. 398, 276 01 Mělník 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitelka mateřské školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 924 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Stanislava Mariašová, MBA výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Stanislava Mariašová, MBA o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému