People Place & Partners - Recruitment & Staffing, has been successfully sourcing talented, hard working professionals since 2001, making us a young but experienced recruitment consultancy in the sector. By developing strong and honest relationships with both our clients and candidates and providing a level of service and care that goes beyond traditional recruitment practices we are able to identify the best candidates with the right skills and the right mind set to cover any of our clients recruitment needs and also assist our candidates to get the best possible job for them with the right corporation. We are experts in putting BEST and BEST together.

AutoCAD Specialista

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Jedná se o klíčovou roli při tvorbě projektů, a to zejména z pohledu designu a funkčních řešení finálního produktu. Uchazeč musí být schopen začlenit vstupy z celé řady zdrojů, jako je výroba, nákup, nářadí, stavba a marketing. Do úvah je vždy nutné zahrnout dostupné technologie, výrobní procesy, stejně jako analýzu výrobku a další aspekty.

KDO JSME A PROČ SE K NÁM PŘIPOJIT

V naší organizaci má každý zaměstnanec zájem na úspěchu společnosti a zároveň jej baví to, co dělá. Každý člen našeho týmu je poháněn chutí a zápalem, každý je respektován a je pro nás důležitou a nedílnou součástí týmu. Aktivně podporujeme rozvoj a iniciativu zaměstnanců.

Milujeme to, co děláme, a je to vidět v tom, co tvoříme a na našich silných vztazích, které vytváříme s našimi zákazníky a mezi sebou v našem pracovním prostředí, které všichni sdílíme.

Naše klientské portfolio zahrnuje globální korporace v odvětví módy a brandingu. Poskytujeme jedinečné nápady pro maloobchodních řešení, které zahrnují: značkové prodejny, showroomy, prezentaci   výrobků a další. Zaštiťujeme služby designu, strojírenství, výroby, distribuce a realizace maloobchodních instalací, která překračují očekávání zákazníků.

Připojte se k nám a získejte zkušenosti z první ruky!

NÁPLŇ PRÁCE

Jedná se o klíčovou roli při tvorbě projektů, a to zejména z pohledu designu a funkčních řešení finálního produktu. Uchazeč musí být schopen začlenit vstupy z celé řady zdrojů, jako je výroba, nákup, nářadí, stavba a marketing. Do úvah je vždy nutné zahrnout dostupné technologie, výrobní procesy, stejně jako analýzu výrobku, jeho funkčnost a výkonnost systému v souladu se bezpečnostními regulemi. Vhodný uchazeč by měl být schopen pracovat na různých projektech současně a být schopen přecházet mezi jednotlivými projekty.

Hlavní náplň práce:

·        Odpovědnost za vytvoření a přípravu návrhu projektu

·        Příprava výkresů pro sériovou výrobu, včetně material

·        Návrhy pro výrobu – technika a technologie

·        Doporučení materiálových možností s přihlédnutím k nákladům, dostupností a dodacím termínům

·        Doporučení pro kontrolu kvality procesu, testování a ověření před zahájením produkce

·        Kontinuální spolupráce s dalšími specialisty, manažery o operátory výroby na řešení překážek a hledání nejlepších řešení

POŽADAVKY:

·        Silné dovednosti v aplikaci Autodesk Inventor, AutoCAD nebo SolidWorks

·        Znalost materialů a procesů, jako je dřevo, plech, plasty atd.

·        Studium ve strojírenství, designu nebo průmyslu

·        Relevantní technické zkušenosti

·        Vhodným zázemím je: obchod, design interiérů pro veřejné budovy, hotely nebo automobilové showroomy

·        Komunikativní znalost angličtiny

·        Velmi praktický, flexibilní a proaktivní člověk schopný týmové práce

·        Otevřená osoba odolná vůči stresu se schopností pracovat a soustředit se pod časovým tlakem

·        Schopnost pracovat na více projektech současně, a to bez ztráty koncentrace a kontroly

·        Zájem o rozvoj a sebevzdělávání

CO NABÍZÍME:

·        Konkurenční balíček odměn

·        Možnost postupu a rozvoje svých dovedností

·        Dynamické a nekonvenční pracovní prostředí

·        Prostředí, kde je oceňováno oceňováno individuální úsilí

·        Bezplatné občerstvení v pracovním místě

·        Růst a vývoj příležitostí, v návaznosti na růstu společnosti

Společnost

People Place & Partners a.s.

Společnost se zahraniční účastí
Rok založení společnosti: 2001
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: <1 mio Kč

Lokalita pracoviště

Hlavní město Praha kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Technik CAD/CAM v oboru Informační technologie

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou - Informační technologie

Jazyky

  • Angličtina - mírně pokročilý
  • Čeština - úroveň překladatel / tlumočník
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti People Place & Partners a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost People Place & Partners a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému