Dispečer/ka v mezinárodní autodopravě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost P. C. Sped Logistik s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři - dispečer/ka v mezinárodní autodopravě.

Dispečer/ka v mezinárodní autodopravě NÁPLŇ PRÁCE: Doprava, logistika a zásobování, Dispečer Organizace přeprav Komunikace se zákazníky, dopravci, řidiči a ostatními členy týmu Kompletní zpracování přepravy - kalkulace, vypracování dokumentace, zpracování podkladů pro fakturaci, zpracovávání reportů Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí Operativní řešení krizových situací Komunikace v anglickém nebo německém jazyce POŽADUJEME: Min. středoškolské vzdělání s maturitou Znalost anglického- na úrovni B2 (pokročilý ), případně německého Nutná praxe v oboru - zkušenosti min. 1 rok na pozici dispečera mezinárodní dopravy ne starší 3 roky Znalost dopravního trhu, přehled o evropských trasách a destinacích Orientaci v typech vozidel, nosnosti a možnostech vytížení Znalosti obecně závazných předpisů v dopravě a zasilatelství Znalost MS Office a dopravních systémů (RAAL apod.) Znalost cenotvorby ŘP minimálně sk. B NABÍZÍME: Pracovní smlouvu na HPP Práci v malém kolektivu v Jablonci nad Nisou Různorodou práci s dlouhodobou perspektivou Odpovídající finanční ohodnocení Nástup ihned Práce na plný úvazek Mobilní telefon Zájemci posílejte CV A MOTIVAČNÍ DOPIS

Společnost

P. C. Sped Logistik s. r. o.

Lokalita pracoviště

Vítězslava Nezvala 95, 466 02 Jablonec nad Nisou 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dispečer v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dopravní dispečeři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti P. C. Sped Logistik s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost P. C. Sped Logistik s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému