Servisní technik pro počítačové servery

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Inventec (Czech), s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - servisní technik pro počítačové servery.

nformace o pracovním místě - Oprava, kontrola a testování vadných počítačových serverů vrácených z výroby - Diagnostika vadných komponent a jejich výměna - Kontrola poškození - Udržování testovacích jednotek ve funkčním stavu Požadujeme - SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro (při nižším vzdělání požadujeme odpovídající zkušenosti) - §5 Vyhlášky 50/78 Sb., pokud ne, tak školení na tento paragraf Vám rádi zprostředkujeme - Základní znalosti počítačového HW - Základní znalost anglických technických slovíček - Základní znalost MS Office (Word a Excel) Nabízíme - Práci v prostředí mezinárodní Hi-tech společnosti - Jednosměnný provoz, 12 hodinové směny - Možnost využití znalosti angličtiny a kurzy angličtiny, čínštiny přímo ve firmě - hrazeny zaměstnavatelem - Příspěvek na stravování (stravenky) a kantýna s možností obědů v hodnotě stravenek - Autobusy do práce z centra Brna zdarma - Až 3.5 dne věrnostního volna navíc, které Vám postupně budeme přidávat s odpracovanými lety. - Smlouva na dobu 1 roku, kterou Vám v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme (hledáme dlouhodobou spolupráci)

Lokalita pracoviště

Evropská 863, 664 42 Modřice (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Inventec (Czech), s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Inventec (Czech), s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému