Práce ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - práce ve výrobě.

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Chcete fyzicky nenáročnou práci ve třísměnném provozu? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás! Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr. Nabízíme: - po zkušební době navýšení mzdy o 2000 Kč - Týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok - Za stoprocentní docházku dostanete měsíční docházkový bonus 1.000,- a poté kvartální ve výši 3.000,- - Za kvalitně odvedenou práci máte nárok na další bonusy - Pokud se Vám bude dařit, můžete kariérně růst - V kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy Požadujeme: - pokud již máte zkušenost z výroby, tak je to skvělé, pokud ne, tak nevadí, zaučíme Vás - manuální zručnost a šikovnost - schopnost pracovat s velmi drobným a jemným materiálem - dobrý zrak podmínkou

Lokalita pracoviště

Benešova 626, 602 00 Brno 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 18 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Grafton Recruitment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Grafton Recruitment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému