Obchodní ředitel pro zahraniční trh

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AMILO Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní náměstci (ředitelé) - obchodní ředitel pro zahraniční trh.

Trend Charge (kontakt) je významný evropský distributor nabíjecích systémů pro elektromobily. Pro náš tým hledáme zkušeného obchodního ředitele, který bude mít na starosti tuzemské i zahraniční operace firmy. Hledáme systémovou osobnost s organizačními schopnostmi, která bude řídit: - velkoobchodní prodej - budovat vlastní obchodní síť - prodej prostřednictvím řetězců - zahraniční prodej v EU a mimo EU Náplň práce: - rozhodování o využití různých typů kanálů - motivace a hodnocení práce manažerů prodeje - nastavení efektivního prodejního konceptu a implementace obchodní strategie firmy - vyhledávání nových maloobchodních míst - nastavení a měření klíčových indikátorů v prodejní síti - týdenní reporty - uzavírání strategických partnerství s jinými firmami - nastavování a úprava (měsíční/čtvrtletní/roční) plánů tržeb Požadujeme: - zkušenosti na pozici obchodního ředitele min. 5 let - dynamické myšlení - zvládání pracovní zátěže - komunikační dovednosti - silně prezentační dovednosti se schopností vystupovat na školeních a v médiích - vyjednávací schopnosti - kritický pohled - organizační schopnosti - aktivní znalost AJ, popř. dalšího světového jazyka Výhodou: - zkušenost se zahraničním obchodem - pokročilé zkušenosti v elektromobilitě - pokročilá znalost eccomerce - zájem o aktuální dění v oblasti elektromobility, inovativních technologií a emisní legislativy Nabízíme: - dynamickou práci v silně rostoucí firmě - možnost seberealizace - výkonnostní bonusy k základnímu platu - možnost osobního růstu s rozvojem firmy - zázemí stabilní společnosti - firemní benefity - místo pracoviště: Zlín, Brno, Praha - nástup: ihned

Společnost

AMILO Group s.r.o.

Lokalita pracoviště

Přímá 526, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní ředitel v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní náměstci (ředitelé)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AMILO Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AMILO Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému