Pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum BAZALKA, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - pracovník v sociálních službách.

Centrum BAZALKA, o.p.s., poskytovatel sociálních služeb hledá od září a října 2016 dvě nové kolegyně nebo kolegy do svého týmu na pozici Pracovník v sociálních službách Zástup za mateřskou dovolenou. Kvalifikační požadavky: - odborná kvalifikace pracovník v sociálních službách Nabízíme: - stabilitu zaběhlé organizace - odpovídající finanční ohodnocení - prostor pro další osobní rozvoj a vzdělávání - zaměstnanecké bonusy Očekáváme: - nadšený přístup k práci a chuť se dále vzdělávat - odvahu hledat nové cesty v péči o klienty s kombinovaným postižením či autismem - orientaci v problematice - schopnost týmové práce s respektem k jednotlivci Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: kontakt Průběh výběrového řízení: - do výběrového řízení se můžete přihlásit do 15. září 2016 - vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru Těším se na osobní setkání a případnou spolupráci. Ing. Vanda Polívková, ředitelka

Společnost

Centrum BAZALKA, o.p.s.

Lokalita pracoviště

U Jeslí 198, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum BAZALKA, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum BAZALKA, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému