odborný pracovník/ce úklidu - i strojem

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CORA MANAGEMENT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci pro ruční čištění - odborný pracovník/ce úklidu - i strojem.

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - dle zakázek po celé ČR - odborné úklidové práce, mytí oken - práce ve výškách, čištění interiéru, koberců a podlahových krytin strojem - požadujeme - vyučení, praxe s úklidem nutná, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, ochota cestovat, ŘP sk. B, fyzická zdatnost k výkonu práce - úkolová mzda, práce i o víkendech, PD průžná - benefity - stravenky, ošatné, prémiové ohodnocení - kontakt osobně na pracovišti v době Po-Pá (10:00-11:00 hod.) nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt

Společnost

CORA MANAGEMENT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kojetínská 3666, 767 01 Kroměříž 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CORA MANAGEMENT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CORA MANAGEMENT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému