Nižší účetní (podmínkou znalost maďarského jazyka)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci v oblasti účetnictví - nižší účetní (podmínkou znalost maďarského jazyka).

PRACOVNÍ NÁPLŇ: * včasné a správné zpracování účetních dat dle příslušné legislativy * komunikace se zahraničními týmy v rámci společnosti Nástup možný ihned nebo dohodou. CO OD VÁS OČEKÁVÁME? * SŠ vzdělání ekonomického směru * středně pokročilou znalost maďarského jazyka slovem i písmem * znalost anglického jazyka výhodou * základní znalost podvojného účetnictví * uživatelskou znalost práce s PC (MS Office) * znalost účetního SW SAP výhodou * pečlivost, spolehlivost, samostatnost PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM: * práci v moderním pracovním prostředí * profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tématických školení a možnosti individuálního koučinku * paletu firemních benefitů (od stravenek, přes slevy u našich dodavatelů/partnerů, ke sportovnímu vyžití) * podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí * zázemí a jistoty zavedené společnosti, která získala ocenění „Investor in People“ stříbrného stupně * týden dovolené navíc a sick-days

Lokalita pracoviště

Nádražní 2967, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní úředníci v oblasti účetnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Maďarština - aktivní komunikace
Pošlete inzerát známému