Reprezentant/ka v obchodních centrech

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Martina Chválová hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - reprezentant/ka v obchodních centrech.

Zavedená firma hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní reprezentant/ka - hosteska/promotér. Očekáváme: zdravé sebevědomí, obchodního ducha, oslovování nakupujících zákazníků. U nás získáte: zázemí silné a stabilní společnosti, práci na HPP, DPP nebo ŽL. Platové ohodnocení 15.000 Kč + bonusy a benefity, vstupní školení. Práce vhodná také pro absolventy a maminky po mateřské dovolené. Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Lokalita pracoviště

Tovární 1197, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

19.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Martina Chválová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Martina Chválová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému