Sportovní poradce cyklo/lyže, servis

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Intersport ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači sportovních potřeb - sportovní poradce cyklo/lyže, servis.

místo výkonu práce: Mladá Boleslav NC Bondytř. Václava Klementa č.p. 1459 kontakt: Sedláčková Andrea, e-mail: kontakt Široký okruh produktových znalostí zaměřených na problematiku sportovního sortimentu. Aktivní provozování/provozoval/některý ze zmíněných okruhů, dobré základy komunikace s cílem analyzovat potřeby zákazníka, spolehlivost, pozitivní přístup, příjemné vystupování a chování, výborné komunikační schopnosti. Motivační platové podmínky a bonusy, intenzivní školení, zázemí a stabilitu největšího obchodníka se sportovním zbožím na světě, zaměstnanecké slevy

Společnost

Intersport ČR s.r.o.

Lokalita pracoviště

tř. Václava Klementa 1459, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači sportovních potřeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Intersport ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Intersport ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému