Skladník/Logistik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Inventec (Czech), s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník/logistik.

Co Tě čeká? Naše společnost kompletuje počítačové servery pro známé značky. Považujeme tedy za důležité dodat výrobky k zákazníkovi v požadovaném množství a hlavně včas. V současnosti hledáme posilu do skladu. Spolupráce skladu a výroby je velmi úzká, proto bys vychystával a zaskladňoval materiál podle potřeb výrobní linky Jezdíme tu s paleťákem i s klasickým VZV Pracovní dobu máme rozdělenou na směny: • neděle, pondělí, úterý + jedna vyrovnávací sobota v měsíci, 12:00-24:00. jednosměnný provoz, • středa, čtvrtek, pátek + jedna vyrovnávací sobota v měsíci, 12:00-24:00. jednosměnný provoz, • neděle, pondělí, úterý +jedna vyrovnávací sobota v měsíci, 6:00-18:00, jednosměnný provoz Co očekáváme? Vyuční list nebo maturitu Praxe není nutná, ale samozřejmě ji uvítáme Základní ovládání počítače Logické myšlení a preciznost Co nabízíme? Stabilní práci, kde se každý den člověk učí Firemní jídelnu a stravenky Doprava je k nám do Modřic zdarma Spolupracujeme nejprve na dobu určitou po dobu jednoho roku a při vzájemné spokojenosti prodlužujeme na neurčito

Lokalita pracoviště

Evropská 863, 664 42 Modřice (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Inventec (Czech), s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Inventec (Czech), s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému