SPECIÁLNÍ PEDAGOG

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Speciální pedagogové - speciální pedagog.

VŠ - vzdělání dle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ŘP sk. B., terapeutický výcvik výhodou, požadujeme samostatnost, ochotu učit se novým věcem, odolnost vůči stresu. Náplň práce: tvoření vzdělávacích programů pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, tvoření a koordinace vzdělávacích programů školky při dětském domovu, provádění individuální speciálně-pedagogické diagnostiky, atd. Mzda od 21 000 Kč (dle dosažené praxe ). 1-směnný provoz, prac. poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na neurčito, pracoviště: Opava, nástup ihned. KO: Carbolová Jana Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Lokalita pracoviště

Nákladní 147, 746 01 Opava 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému