Učitel mateřské školy speciální

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum BAZALKA, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy - učitel mateřské školy speciální.

Třídní učitelka/učitel v mateřské škole speciální Centrum BAZALKA, o.p.s., České Budějovice Zahájení pracovního poměru: září 2016 Centrum BAZALKA – ZŠ speciální a MŠ speciální, o.p.s. hledá od září 2016 novou kolegyni nebo nového kolegu do svého týmu. Zástup za mateřskou dovolenou. Kvalifikační požadavky: - odborná kvalifikace dle § 6 zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 Sb. Nabízíme: - stabilitu zaběhlé organizace - odpovídající finanční ohodnocení - prostor pro další osobní rozvoj a vzdělávání - zaměstnanecké bonusy Očekáváme: - nadšený přístup k práci a chuť se dále vzdělávat - odvahu hledat nové cesty ve vzdělávání žáků s kombinovaným postižením či autismem - orientaci v problematice - schopnost týmové práce s respektem k jednotlivci Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: kontakt Průběh výběrového řízení: - do výběrového řízení se můžete přihlásit do 2. září 2016 - vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru v týdnu 5. – 9. září 2016 Těšíme se na osobní setkání a případnou spolupráci. Mgr. Jana Kuzdasová, ředitelka školy Mgr. Milan Abrman, zástupce ředitelky

Společnost

Centrum BAZALKA, o.p.s.

Lokalita pracoviště

U Jeslí 198, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitelka mateřské školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum BAZALKA, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum BAZALKA, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému