Manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí v oblasti administrativních agend - manažer/ka.

Místo výkou práce: Moravskoslezský kraj, kancelář U Studia 2654/33, Ostrava - Zábřeh V případě zájmu zašlete na email kontakt tyto přílohy: - strukturovaný profesní životopis (s fotografií) ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech, které se týkají pracovní náplně, - originál nebo ověřená kopie výpisu z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce (postačí doložit u pohovoru) - prostá kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a případně doklady prokazující splnění odborné způsobilosti. -Souhlas s poskytnutím osobních údajů: V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlasím se zpracováním mých osobních údajů, které jsem společnosti Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. poskytl v souvislosti s žádostí o přijetí do zaměstnání. Pracovní náplň: zajištění činnosti kanceláře a organizace akcí klastru, koordinace činnosti pracovníků kanceláře a pracovních týmů na projektech, realizace aktivit vedoucích k zajišťování finančních zdrojů pro činnost klastru, administrace dotačních projektů klastru, vyhledávání dotačních příležitostí pro klastr a jeho členy, monitoring požadavků členů klastru a jejich průběžné vyhodnocování Kvalifikace: ekonomické nebo sociální zaměření, zkušenosti v řízení projektů zaměřených na sociální oblast, aktivní znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků vítána, znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B Zkušenosti: znalost stávajících institucionálních struktur v oblasti sociální ekonomiky a sociálních inovací v ČR a MSK, znalost alespoň jedné agendy zaměřené na sociální oblast, zejména v MSK, znalost dotačních programů MPSV zaměřených na sociální problematiku Osobní profil: samostatnost a iniciativa, jazykové znalosti, znalost oboru sociálního podnikání, komunikativnost a vystupování, marketingové schopnosti, smysl pro sociální inovace, flexibilita - učení se novým věcem Možnost prodloužení na dobu neurčitou

Společnost

Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s.

Lokalita pracoviště

U Studia 2654, 700 30 Ostrava 30 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí v oblasti administrativních agend

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 29 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému