SERVISNÍ TECHNIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky - servisní technik.

Advanced Technology Group je technologicky vyspělá, česká společnost působící 25 let v oblasti speciálních procesů. Jedním z produktů je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme veškeré služby v oboru defektoskopie i průmyslové inspekce. Díky komplexnosti portfolia nabízíme kompletní řešení v oboru a řadíme se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti. PRACOVNÍ NÁPLŇ -Příprava a komplexní zajištění servisu námi vyráběných zařízení strojního charakteru (zakázková výroba) vč. komunikace se zákazníky -Realizace servisních zásahů -Vedení příslušné dokumentace, provádění nápravných a preventivních opatření -Podpora oddělení výroby při instalaci zařízení PŘEDPOKLADY -Min. SOU technického zaměření -Vyhláška 50/1987 (par.7 výhodou) platná nebo praxe min 3 roky -Orientace v technické dokumentaci -Samostatnost, zodpovědnost, ochota se učit novým věcem -Ochota cestovat po ČR i zahraničí -AJ:komunikativní úroveň NABÍZÍME -Zaměstnání u stabilní, české, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem -Částečně flexibilní pracovní doba -Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem -Služební cesty -Příspěvek na důchodové spoření -Udržování/zvyšování kvalifikace -Jazykové kurzy,vzdělávací kurzy -Pravidelné společenské-sportovní akce -Přátelské prostředí středně veliké firmy

Společnost

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Lokalita pracoviště

Toužimská 771, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému