VEDOUCÍ SERVISU-SERVISNÍ TECHNIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - vedoucí servisu-servisní technik.

Advanced Technology Group je technologicky vyspělá, česká firma působící 25 let na trhu v oblasti speciálních procesů. Jedním z produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme veškeré služby v oboru defektoskopie i průmyslové inspekce. Díky komplexnosti portfolia nabízíme kompletní řešení v daném oboru a řadíme se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti. PRACOVNÍ NÁPLŇ -Odpovědnost za správné provedení servisních zásahů: příprava, realizace, vedení týmu servisních techniků -Vedení příslušné servisní dokumentace vč. analýz -Provádění nápravných a preventivních opatření -Podpora oddělení výroby při instalaci zařízení u zákazníka PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE -Min. SŠ vzdělání technického zaměření -Vyhláška 50/1987 (par.7) -Orientace v technické dokumentaci -Znalost práce PLC výhodou -Samostatnost, zodpovědný přístup, ochotu se učit novým věcem -Ochota cestovat po ČR i zahraničí -AJ: komunikativní úroveň NABÍZÍME -Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodně uznávané ve svém oboru -Práce na plný úvazek -Částečně flexibilní pracovní doba -Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem -Služební cesty -Příspěvek na důchodové spoření -Jazykové kurzy (AJ, RJ), vzdělávací kurzy -Pravidelné společenské-sportovní akce NÁSTUP -Ihned/dle domluvy

Společnost

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Lokalita pracoviště

Toužimská 771, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému