Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

HR Generalist

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Máte zkušenosti s HR? Umíte si správně určit priority? Vaše znalost anglického jazyka je na komunikativní úrovni? Přidejte se k nám. Neváhejte ani minutu.

Požadavky:

·        min SŠ vzdělání

·        komunikativní úroveň AJ

·        praxe minimálně 2 roky

·        znalost Zákoníku práce

·        pokročilá znalost práce na PC

·        silný zákaznický přístup

·        samostatnost a schopnost pracovat na více úkolech najednou

·        schopnost správného určování priorit a přidaných hodnot práce

·        komunikační a prezentační dovednosti

·        samostatnost a zodpovědnost

Pracovní náplň:

·        zajišťování náboru zaměstnanců

·        komunikace s personálními agenturami

·        HR administrativa a reporting

·        poradenství, pomoc a podpora řadových zaměstnanců výroby v obecných otázkách oblasti HR

·        spolupráce na denních operativách a projektech s HR manažerem závodu

·        pracovně - právní legislativa

·        práce v informačních systémech, správa zaměstnaneckých složek a dat

Nabízíme:

·        zázemí a stabilitu silné společnosti

·        profesní a osobnostní růst

·        firemní vzdělávání, kurzy, školení

·        moderní pracovní prostředí

·        bonusy/prémie

·        mobilní telefon

·        příspěvek na penzijní a životní připojištění

·        25 dnů dovolené

·        závodní stravování

·        volnočasové příspěvky

·        firemní akce ohodnocení na základě zkušeností a praxe

·        místo výkonu práce oblast Chomutov

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Karla Engliše 3201/6, 15000 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Strojírenství
Profese: HR generalista v oboru Lidské zdroje

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému