PRACOVNÍ AGENTURA 645· Praha . POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU Pracovní Agentura 645 je lídrem v poskytování inovativních služeb a řešení na míru, které pokrývají životní cyklus zaměstnance a pomáhají jejím klientům dosáhnout svých cílů a zvýšit svoji konkurenceschopnost. , Společnost více než 22letou zkušeností v oboru, nabízí komplexní nabídku řešení v oblasti lidských zdrojů, která pomáhají klientům uspět v nastupující éře „talentismu“. Tato řešení pokrývají všechny potřeby zaměstnavatelů od vyhledání a náboru talentů, jejich hodnocení, trénink a rozvoj, řízení kariéry, po agenturní zaměstnávání a outsourcing.Agentura disponuje největší sítí v oblasti lidských zdrojů .

OSTRAHA

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 29 000 Kč / Měsíc

Práce v Praze

Náplň práce:
zajištění ochrany majetku klienta
kontrola osob vstupujících do objektu
zamezení vstupu neoprávněným osobám
pochůzková a kontrolní činnost
práce na PC, CCTV, EZS, EPS
komunikace se zástupci klienta a se zákazníky

Co od Vás očekávám :

základní znalost práce na PC
příjemné a profesionální vystupování
dobré komunikační dovednosti a asertivní jednání
spolehlivost, samostatnost a čestnost
dobrý fyzický stav a kondici
věk od 18 let
čistý trestní rejstřík

Co Vám nabízím:
místo výkonu práce v Praze (vždy v rámci dostupnosti MHD)
nástup: ihned, i dohodou
dlouhodobou spolupráci
reprezentativní firemní oblečení
odpovídající zaškolení a možnost profesního růstu

Společnost

HANA ŠEBKOVÁ

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 1994
Velikost společnosti: 51-100 zaměstnanců
Obrat společnosti: 51-100 mio Kč

Lokalita pracoviště

Praha, 14900 Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Služby
Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovník bezpečnostní agentury, Pracovník ostrahy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 29 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na bydlení
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu
  • Sleva na firemní produkty

Ostatní

  • Práce v terénu, ne v kanceláři
  • Klouzavá pracovní doba
  • Práce v centru města
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • práce na PC - absolvent / začátečník
  • schopnost a chuť učit se nové věci - absolvent / začátečník
  • důslednost - absolvent / začátečník
  • vedení lidí - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HANA ŠEBKOVÁ výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HANA ŠEBKOVÁ o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému